Yenilendik!

Yeni web sayfamız yayında!

 

Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsüne yalnızca beş dakika mesafede, rahat ulaşım imkanlarına sahip olan kız öğrenci apartımız on yıldır öğrencilerimize en kaliteli konaklama hizmetini sunmaktadır.

Kişiye özel mobilyalı odalarımızda öğrencilerimize konforlu bir yaşam alanı sağlıyoruz. Günün yirmi dört saati sıcak su ve ısınma hizmeti, hijyen odaklı banyo ve tuvaletler, her öğrenciye ait çift kapılı gardolap, çift uykuseti, nevresim, ortopedik yatak, komidin ve çalışma masası mevcuttur. Ayrıca çamaşır odamızda çamaşır makineleri, ütü imkanı ve çamaşır asma balkonları öğrencilerimizin hizmetindedir.

Tesisimizde market, restoran, fırın, mutfak, kablosuz internet imkanlarımız vardır.

Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsüne gidiş ve dönüş sevrislerimiz mevcuttur. Ayrıca Kocaeli Üniversitesi Araştırma Hastanesine yine beş dakika mesafede olup acil durumlarda günün yirmi dört saati ulaşım hizmetimiz bulunmaktadır.

Binamızda yirmi dört saat güvenlik personeli bulunmaktadır. Kapalı devre kamera sistemi ve giriş-çıkış kontrol-takip sistemleriyle öğrencilerimiz daima güvende konaklayacaklardır.

Doğanın içinde sessiz ve huzurlu bir konumda bulunan tesisimizden şehir merkezine ulaşım tek vasıta ile on dakika mesafededir. Dinlenme alanlarımız, terasımız ve bahçemiz öğrencilerimize huzurlu ve keyifli bir yaşam alanı sunmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın